Дитячі меблі на замовлення

Дитячі меблі на замовлення

МагМебель багато років займається проектуванням і виробництвом меблів, що відповідає всім потребам наших клієнтів. Дитячі меблі на замовлення - один з наших улюблених проектів, тому що задоволення самих маленьких - це дуже приємна подяку за вашу роботу.

На ринку представлений широкий асортимент готової дитячих меблів. Однак не всі виробники пам'ятають, що, наш погляд, найбільш важливий:

• Безпека - меблі для дитячої не повинна мати гострих країв. Ми стежимо за тим, щоб наші проекти були на 100% безпечними для самих маленьких користувачів, які нерідко сповнені енергії, могли розважатися. Дитячі меблі виготовляється з матеріалів, спеціально підібраних для малюків, що дозволить батькам уникнути великого стресу, якщо найменші будуть використовувати їх досить непередбачувано і незвично;

• Міцність матеріалів - меблі особисто перевірена дітьми наших клієнтів, відрізняється міцністю і надійністю. Виготовляємо якісну і зручну дитячу меблі, які прослужать в ваших будинках довгі роки і витримає навіть найскладніші випробування на міцність. Розхитувати двері? Сидіти на відкритих ящиках? Кидати м'яч по стійках? Ми все передбачили. Ви можете без побоювання довірити нам облаштування дитячої кімнати.

ЯКІ МЕБЛІ ДЛЯ ДІТЕЙ ВИБРАТИ?

Діти використовують меблі інакше, ніж дорослі. Їм потрібні така фурнітура, як посилені петлі і направляючі ящиків. Колір меблів особливо важливий для дітей. Запрошуємо вас відвідати салон Віяр разом з дітьми, які можуть вибрати колір особисто.

Наш консультант з радістю допоможе і вислухає, про яку кімнаті мріє ваша дитина. Ми зробимо все, що в наших силах, щоб виправдати ваші ожіданія.Кроме того, наші дизайнери підкажуть, як краще спланувати кімнату.

Варто пам'ятати, що меблі повинні бути адаптована до зростання дитини, щоб йому було зручніше використовувати всі свої можливості. Верхні шафи можна використовувати для зберігання речей, якими дитина не користується щодня.

Роблячи меблі для дітей за розміром, ми пам'ятаємо про численні ящиках, відділеннях і полицях, які дозволять вам зберігати всі іграшки і допоможуть підтримувати порядок в кімнаті. Наш досвід показує, що функціональна дитячі меблі допомагає навчитися порядку.

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок