Столи на замовлення

Столи на замовлення

Столи, виготовлені нашою компанією, - це не тільки меблі, за якою можна посидіти і поїсти. Вони також часто є місцем зустрічей для членів сім'ї і друзів, які хочуть спокійно поговорити або іншим чином провести час разом. Також складно уявити сімейні торжества або святкування важливих подій в квартирі без таких меблів. Наша компанія виготовить для вас стіл за індивідуальним замовленням, адаптований під ваші потреби - ми підготуємо виріб будь-якого розміру, форми або з додатковими функціональними рішеннями. Ознайомтеся з нашим каталогом столів для кожної кімнати! Ми виконуємо замовлення для клієнтів з Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Полтави, Черкас, Вінниці, Житомира, Рівного

Столи за індивідуальним розміром і на замовлення

Ми виправдаємо Ваші очікування і виготовимо необхідну Вам меблі. Наша пропозиція включає розробку і виробництво:

  • квадратні столи,
  • прямокутні столи,
  • круглі столи,
  • столи індивідуальної форми.

Ми виробляємо меблі з розмірами, які дозволяють функціонально облаштувати кімнату. Наші клієнти також можуть розраховувати на професійні консультації в області функціональних рішень (додаткові відділення для зберігання речей, функція складного стола) і компонувальних рішень. В основному ми виробляємо ДСП та МДФ столи, а також столи з комбінації цих матеріалів.

Столи на замовлення для вашого інтер'єру

Ми виробляємо столи, які відмінно витримують негаразди повсякденної експлуатації в будь-якому приміщенні. Ми можемо надати нашим клієнтам меблі, яка підійде для таких приміщень, як: кухня, їдальня, вітальня, вітальня, дитяча, офіс або робоча кімната.

Кухонні столи на замовлення

На кухні буває проблематично облаштувати приміщення, особливо якщо вона відносно невелика. На невеликому просторі складно знайти місце як для приготування їжі, так і для зустрічі з друзями. Хороше рішення - розмістити всередині розкладний кухонний стіл, зроблений за індивідуальним замовленням - такий предмет меблів іноді буде служити місцем зустрічей, а в повсякденному житті може служити додатковою стільницею.

Обідні столи на замовлення

Ми виготовимо для вас обідній стіл на замовлення. Ми врахуємо ваші очікування щодо дизайну і дизайну меблів. Наші вироби не тільки наочні, але і практичні. Вони полегшать організацію невеликих і великих заходів - з друзями або родиною. Також в цьому випадку стануть в нагоді складні столики, так як вони гарантують корисну і популярну функціональність.

Столи на замовлення для віталень

Виготовляємо не тільки класичні столи, а й журнальні столики на замовлення. Такі столики будуть добре виглядати в віталень, спальних і всіх кімнатах, де стане в нагоді невеликий предмет меблів, на який можна поставити чашку кави або чаю. Рекомендований вибір для цих кімнат - круглі і квадратні столи.

Столи для кабінету

Кабінет і кабінет - це приміщення, в яких елегантність майже завжди має першорядне значення. Як досвідчений виробник столів, ми дбаємо про те, щоб наші меблі ідеально вливалася в офіційний характер інтер'єру, в який вона вписується.

Робочі, комп'ютерні столи

Кожна кімната - це місце, яке потребує певних рішень. Меблі, яка йде в цю кімнату, повинна бути надійною, ергономічними і функціональною. Звідки нам це знати? Ми самі створюємо столи, якими користуємося щодня, надаючи меблі для художніх студій, художників.

Столи на замовлення - спектр послуг

Ви шукаєте можливість замовити столик на замовлення в Києві або його околицях безпосередньо від виробника? Подивіться, що ми можемо для вас зробити!

Індивідуальний дизайн столів

По вашому запиту ми зробимо не тільки дизайн, але і професійну візуалізацію проекту за розміром. Ми підготуємо його так, щоб ви представляли готовий предмет меблів і ефект аранжування, який ви отримаєте завдяки йому. На етапі попереднього проектування ви також зможете легко доопрацювати або змінити інструкції, відповідно до яких ми виготовимо для вас меблі.

Наші столи за розміром - якість і майстерність

Наші меблі - запорука вашого ефектного інтер'єру, навіть якщо він виконаний в класичному мінімалістському стилі і приглушених тонах. Завдяки виробам нашої компанії ваші кімнати придбають елегантний, акуратний вигляд. Ми створюємо меблі, приділяючи велику увагу деталям і обробці, завдяки чому наші столи, шафи та комоди виглядають бездоганно і стають прикрасою самої квартири.

Доставка та збирання столів за розміром

Готові вироби доставляємо за вказаною адресою. Ми не тільки привозимо меблі в квартиру, але і забезпечуємо її професійну збірку - ми хочемо, щоб наші клієнти могли якомога швидше насолодитися продуктами, виготовлені відповідно до їх очікуваннями.

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок