Вартість виготовлення меблів

Корпусні меблі на замовлення задовольнять запити навіть найвибагливішого клієнта, адже він отримає ексклюзивну модель в єдиному екземплярі, яка ідеально впишеться в його інтер'єр. 

 

Відповідно вартість формується індивідуально, вона залежить від матеріалів, розміру, інших особливостей замовлення.

Як формується ціна

Наша команда – досвідчені конструктори та меблярі, ми створюємо унікальні креслення за матеріалами Віяр, а також робимо виміри та монтаж. Кінцева вартість залежить від вибраних вами матеріалів та послуг. 

 

 1. Матеріал. Насамперед на ціну впливає матеріал, який клієнт вибирає на Віярі. Ви можете визначитися із вибором самостійно або зустрітися у залі з нашим консультантом. Тут багато залежить від вашого бюджету та побажань. 
 2. Робота архітектора. На даному етапі наш фахівець робить точні виміри, створює 3D-макет та креслення. У результаті ви отримаєте модулі, готові до монтажу. Зібрати їх можна самостійно, але найпростіше звернутися до професіоналів. 
 3. Робота збирача. Наші співробітники швидко зберуть меблі будь-якої складності. Вони приїдуть на вашу адресу у зручний час. Вартість їх роботи залежить від ціни матеріалу та комплектуючих. 

 

Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам та готові надати знижку до 20% на всі матеріали та фурнітуру. 

Від чого залежить вартість виготовлення меблів?

Є й інші фактори, що впливають на вартість виробництва меблів, розглянемо найголовніші. 

 

 1. Розмір. Звичайно, простора шафа-купе буде коштувати дорожче, ніж невелика комод. Для виробництва знадобиться набагато більше матеріалу.
 2. Матеріал. Якість, щільність, стійкість до вологи, вид матеріалу та інші аспекти впливають на ціну. Найчастіше клієнти вибирають ДСП, МДФ чи натуральне дерево.
 3. Фурнітура. Меблі можуть мати класичні ручки зі сталі, коштує така фурнітура дешево, а вироби з алюмінію - дорожчі. Буферні стрічки, розсувні конструкції, доводчики дверей, профіля для з'єднання відразу підвищують вироби в ціні. 
 4. Конструкція. Складні системи відкривання, закривання, карго та інші висувні конструкції, розстібні або висувні полиці підвищують вартість роботи, зате роблять меблі більш функціональними. 
 5. Додаткові елементи. Ви можете доповнити вироби вітражем, візерунками, дзеркалами та іншими елементами. 

 

Враховуючи всі ці фактори, ми розрахуємо вам кінцеву фіксовану ціну без прихованих переплат. 

Кухні на замовлення

На кінцеву вартість кухні впливають кілька важливих критеріїв:

 

 • розмір чим більше простір приміщення, тим більше меблів знадобиться;
 • матеріал фасаду, дешевше вибрати МДФ та ламінувати плівкою ПВХ, ніж брати натуральне цільне дерево;
 • висувні системи, амортизатори ударів, карго, складні конструкції піднімають вартість;
 • важлива деталь кухні — стільниця, її ціна залежить від висоти, штучний камінь 40 мм значно дорожчий від тонкої фанери 28 мм;
 • функціональність та наявність додаткових ящиків, полиць, складних конструкцій явно підвищують вартість. 

Шафи купе

Шафи купе не виходять з моди, адже вони відрізняються практичністю та зовнішньою красою, їх вартість залежить від:

 

 • розсувної системи, алюмінієві надійніші та цінніші за сталеві;
 • кількості дверей, попитом користуються дво- та тридверні моделі, але для просторої кімнати можна підібрати більш габаритні варіанти;
 • зовнішній фасад, його виготовляють з плити, що ламінує, попитом користуються дзеркала, але можна додати й інші елементи декору;
 • наявність полиць, відділень, ящиків, адже від функціональності та наповнення залежить вартість шафи. 

Інші меблі

 

Команда професіоналів Магмеблі допоможе реалізувати будь-які дизайнерські рішення. Ми готові зробити будь-які меблі на замовлення для квартири та нежитлових приміщень.