Деталювання кухні для Віяр

Якщо ви мрієте про сучасну та якісну кухню, але не готові замовляти її «під ключ» і переплачувати, можемо запропонувати вам відмінний варіант. Замовте професійне деталювання меблів для вашої кухні в нашій компанії! Наші досвідчені дизайнери та конструктори створять ескіз та підготують необхідну документацію у стислий термін, враховуючи всі ваші побажання та особливості планування.

У чому полягає деталювання кухні?

Конструкторське деталювання кухні для Віяр виконується на основі проекту у 3D форматі. Вона розробляється конструкторами після отримання вимірів, даних про особливості планування, план розміщення техніки та комунікацій. Із замовником узгоджуються всі елементи: кількість конструкцій, їхнє розташування, розміри.

Особливості та переваги 3D ескізу:

  • Формування точних схем майбутнього гарнітуру;
  • Визначення послідовності встановлення шаф та комплектуючих;
  • Розробка карти розкрою для виробника;
  • Визначення параметрів нанесення кромки, установки системи кріплення, розміщення пазів, вирізів під побутову техніку, що вбудовується, і комунікації.

Важливо! Ви можете замовити професійне збирання меблів у Києві або зібрати їх самостійно. Якщо хочете заощадити та виконати монтаж без допомоги фахівців, наші докладні та точні креслення дозволять впоратися з цим завданням успішно та швидко.

Розрахунок та проектування кухні для Вас потребує особливих знань та досвіду роботи. Замовивши послугу у нас, ви отримаєте не лише точний проект, а й кваліфіковані консультації та рекомендації професіоналів. Ми також надаємо знижку на придбання матеріалів у Києві!

Які послуги ми пропонуємо?

Компанія Магмеблі пропонує можливість замовити фурнітуру, деталі меблів для вашої кухні без переплат. Ви можете вибрати все необхідне самостійно, оплачуючи кожну послугу окремо. Виконуємо послугу конструкторського деталювання меблів для замовлення кухні на Віяр у спеціалізованих конструкторських програмах. Це дозволить точно розрахувати вартість і кількість матеріалів для виготовлення кухні, а також зробити деталі меблів з урахуванням усіх ваших вимог.

Як відбувається процес деталювання меблів для кухні?

Коли ви замовляєте деталі меблів для кухні в нашій компанії, ми починаємо роботу над вашим проектом. Спочатку дизайнери обговорюють з вами всі ваші побажання та особливості планування, щоб зрозуміти, яку кухню ви хочете отримати. Потім створюємо ескіз та погоджуємо його з вами.

Що отримують клієнти

Якщо замовляєте кухонний гарнітур, вам необхідно знати, що крім самих меблів ви отримаєте ще й цілий набір документів, необхідних для виробництва. Наша компанія використовує спеціалізовану програму спільно з ViyarPro для створення технічної документації, яка включає наступні елементи:

Креслення для складання

Пропонуємо точні креслення, на яких вказані всі деталі гарнітура та їх розміри. Ці креслення дозволяють вам зібрати гарнітур без зайвих зусиль та помилок.

Таблиці комплектуючих

У таблицях наведено всі деталі, необхідні для виготовлення кухонного гарнітура. Ви можете переконатися в тому, що всі комплектуючі є і відповідають вашому замовленню.

Перелік необхідної фурнітури та елементів для кріплення

Також надаємо список всіх необхідних елементів для збирання та монтажу кухні, таких як гвинти, шурупи, стяжки, шканти та тримачі. Це дозволяє уникнути необхідності шукати додаткові комплектуючі у магазинах та заощадити ваш час.

Схеми порізки, фрезерування, нанесення кромки, свердління отворів для кріплення, встановлення петлів

Щоб гарнітур був зібраний ідеально, ми надаємо детальні схеми різання, фрезерування, нанесення кромки, свердління отворів для кріплення та встановлення петель. Ці схеми допоможуть вам уникнути помилок та заощадять ваш час та сили.

Готові модулі

Після виробництва кухонного гарнітуру доставимо вам модулі повністю готові до монтажу. На кожній деталі вже є наклейка з найменуванням, що дозволяє уникнути плутанини при складанні. Ви також знайдете всі необхідні отвори та кріплення, а кромки вже нанесені на торці деталей.

В результаті, коли ви отримуєте своє замовлення, ви отримуєте не тільки кухонний гарнітур, але й усі необхідні документи, щоби зібрати його самостійно. Наша технічна документація допомагає вам зібрати кухню правильно.

Вартість послуги у Києві

Вартість послуги конструктора меблів для компанії Віяр складає 22.5% від вартості матеріалів і фурнітури, що розраховуються за чеками без урахування знижок. Оплата послуги здійснюється після придбання матеріалів та оформлення замовлення на виробництві. У нас є можливість оплати як готівкою, так і безготівковим способом. Додаткову інформацію можна дізнатись у нашого менеджера за телефоном.

Чому варто замовити деталювання кухні у нас?

Наша команда складається з досвідчених фахівців, які швидко та якісно виконують роботу відповідно до побажань та вимог клієнта. Крім цього, ми гарантуємо:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи всі його побажання та особливості приміщення;
  • Дотримання поставлених термінів, тому ви точно знаєте, коли отримаєте готовий продукт;
  • Висока якість деталювання та виробництва, що забезпечує довговічність та надійність вашої кухні;
  • Справедливі ціни та відсутність прихованих платежів.

Крім того, ми надаємо вигідні знижки на покупку матеріалів – від 15 до 20%. Наші професіонали також можуть допомогти підібрати якісну фурнітуру та все необхідне для збирання. Довіряючи нам, ви заощаджуєте гроші та час, а головне – отримуєте відмінний результат!

Пропонуємо ознайомитись з каталогом кухонь та подивитися фотографії виконаних робіт.

Працюємо у Києві. Також філії знаходяться у Львові, Харкові, Дніпрі, Рівному, Вінниці, Полтаві, Житомирі та Черкасах.

Тривалість розробки ескізу – від 3 до 7 днів. При внесенні коригувань клієнтом термін збільшується. Для консультації та уточнення деталей залиште заявку, і ми вам зателефонуємо.