Як замовити меблі

Компанія Магмеблі допоможе втілити будь-які інтер'єрні мрії в реальність, адже ми виготовляємо меблі за індивідуальними розмірами, враховуючи ваші побажання та особливості приміщення. Не хвилюйтесь, працюємо без передоплати, а за фактом виконаних робіт. Оформлення замовлення не займе багато часу, для вашої зручності ми опрацювали кожен етап.

Заявка

Перший крок – зв'язок із нашим менеджером. З'ясуйте всі нюанси: які меблі хочете, до якого приміщення, озвучте свої побажання. Ми обговоримо кожну деталь до фурнітури, щоб ви були впевнені в кінцевому результаті. 

Зустріч у залі Віяр

Відповідальний етап – зустріч із нашим представником у залі Віяр. Від якості та правильного вибору матеріалу залежить термін експлуатації ваших меблів та її зовнішній вигляд. Ми допоможемо підібрати найкращий варіант, проконсультуємо, розповімо про всі переваги та можливі мінуси. Нашим клієнтам ми надаємо знижку на матеріали та фурнітуру до 20%. 

Достеменно знаєте, чого хочете? Ви можете вирушити до виставкової зали самостійно та підібрати всі матеріали без нашої допомоги. 

Попередній розрахунок вартості

Тепер ми можемо зорієнтувати вас за ціною. Фахівець складе кошторис та його складові, озвучить попередню вартість. За бажанням ви можете внести свої корективи. 

Виїзд замірника

Домовтися про зустріч із замірщиком у зручний для вас час. Фахівець приїде на вашу адресу та виконає всі необхідні виміри за допомогою сучасних інструментів, враховуючи особливості приміщення: наявність розеток, витяжки, інших важливих деталей, про які не замислюється замовник. 

Можете зробити всі виміри самостійно, якщо ви впевнені у їх точності. 

Точний прорахунок ціни 

Тепер ми готові розробити для вас оригінальний дизайн майбутніх меблів у 3D форматі та назвати точну вартість. Ціна складається з вартості матеріалу, послуг конструктора та збиральника. 

Оплата

Ще раз нагадаємо, ви не вносите всю суму заздалегідь. Спочатку ви оплачуєте матеріали. Ви можете приїхати в зал Віяр для оплати готівкою або зробити переказ банківською картою в режимі он-лайн. Послуги конструктора ви сплачуєте на етапі віддачі замовлення у виробництво. Зі збирачем розраховуєтесь на місці після монтажу та прийняття роботи. Такий покроковий алгоритм створений для вашого комфорту та спокою. 

Залишились питання чи готові оформити замовлення? Телефонуйте нам.