Як замовити меблі

 

Компанія "Магмеблі" готова допомогти втілити ваші інтер'єрні мрії у життя. Ми виготовляємо меблі за індивідуальними розмірами, враховуючи всі ваші побажання та особливості приміщення. Не хвилюйтесь, у нас немає передоплати, ви платите лише після виконання робіт. Ми продумали кожен етап оформлення замовлення для зручності.

Запит

Першим кроком є ​​зв'язок із нашим менеджером. Розкажіть нам, які меблі ви хочете, для якого приміщення та озвучте всі свої побажання. Ми обговоримо кожну деталь, включно з фурнітурою, щоб ви були впевнені в кінцевому результаті.

Зустріч у залі "Віяр"

На наступному етапі ви зустрінетеся з нашим представником у залі "Віяр". Від якості та правильного вибору матеріалів залежить термін експлуатації та зовнішній вигляд ваших меблів. Ми допоможемо вам підібрати найкращий варіант, проконсультуємо та розповімо про всі переваги та можливі недоліки. Наші клієнти отримують знижку на матеріали та фурнітуру до 20%.

Ви знаєте, що вам потрібно? Ви можете вирушити до виставкової зали самостійно та підібрати всі матеріали без нашої допомоги.

Початковий розрахунок вартості

Тепер ми можемо надати вам зразкову ціну. Наш спеціаліст складе кошторис та визначить усі складові вартості, потім озвучить попередню ціну. Якщо хочете, ви можете зробити свої корективи.

Виїзд замірника

Погодьте зустріч із замірщиком у зручний для вас час. Наш спеціаліст приїде до вас за адресою та проведе всі необхідні виміри з використанням сучасних інструментів, враховуючи особливості приміщення, такі як наявність розеток, вентиляції та інших важливих деталей, про які замовник може не замислюватись.

Якщо ви впевнені у точності своїх вимірів, можете виконати їх самостійно.

Точний розрахунок вартості

Тепер ми можемо створити для вас унікальний дизайн майбутніх меблів у 3D форматі та назвати точну вартість. Ціна включає вартість матеріалів, послуг конструктора і мебляра.

Оплата

Нагадуємо, що ви не вносите всю суму заздалегідь. Ви оплачуєте лише матеріали насамперед. Ви можете оплатити їх готівкою у залі Віяр, або зробити онлайн-переказ за допомогою банківської картки. Послуги конструктора оплачуються на момент передачі замовлення виробництва. Ви розраховуєтеся з мебляром на місці після монтажу та перевірки роботи. Такий етапний алгоритм розроблений для вашого комфорту та спокою.

Залишились питання чи готові оформити замовлення? Просто зателефонуйте нам.