Дитячі меблі на замовлення

Дитячі меблі на замовлення

Виготовлення дитячих меблів потребує ретельного підходу, адже особливу увагу слід приділити безпеці, якості та зовнішньому вигляду. Ми подбаємо про вашу дитину і створимо для неї унікальні меблі за ексклюзивним проектом. 

Як вибрати меблі для дітей

Компанія Магмеблі працює з проектами будь-якої складності. Ми створимо стелажі для книг та підручників, комп'ютерні столи, тумбочки, двоярусні ліжка за індивідуальними вимірами та навіть шкільні парти. Під час створення проекту враховуємо усі важливі критерії.  

 
  1. Насамперед звертаємо увагу на якість. Діти часто використовують меблі, але ще не вміють акуратно відкривати та закривати шафи, смикають ручки, різко висувають ящики. Матеріал, конструкція та фурнітура повинні бути надійними та якісними. Допоможемо із вибором матеріалу. Ви можете приїхати до зали Віяр з дитиною та вибрати той матеріал, який йому сподобається. 
  2. Безпека – ще один найважливіший фактор. Вироби не повинні мати гострих кутів, які можуть травмувати дитину. 
  3. Функціональність. Високий стелаж для дитини не підходить, адже вона не зможе дотягнутися до полиць зверху, треба правильно сконструювати модель, щоб у нижній частині було безліч відсіків та ящиків для всього необхідного. Наш конструктор продумає усі нюанси. 
 

Залишились питання? Телефонуйте нам!