Кутові кухні на замовлення

Кутові кухні на замовлення

Кухні кутові на замовлення дозволяють ергономічно використовувати простір. Ідеальне рішення для невеликих приміщень де кожен сантиметр на рахунку. Таке планування дозволяє звільнити місце для обідньої зони та правильно розмістити вздовж стін всю техніку та побутове начиння.

Виготовимо кутову кухню на замовлення будь-якої складності

Готові кутові кухні мають ряд недоліків, вони можуть не відповідати розмірам приміщення. При установці потрібно враховувати розташування витяжки, розеток, газового лічильника, щоб закрити важливі предмети. Набагато простіше та практичніше замовити кухню за індивідуальними розмірами. Наші замірник і конструктор створять вам унікальний проект, враховуючи всі побажання:

 
  • ми допоможемо з вибором кращих матеріалів на Віярі, підберемо відтінок, який впишеться в інтер'єр приміщення, витримаємо стилістику квартири;
  • за допомогою лазерної рулетки проведемо точні виміри, ваші меблі будуть виглядати «як литі»;
  • правильно розташуємо всі шафки, щоб не закрити розетки та інші важливі об'єкти;
  • підберемо якісну фурнітуру та подаруємо знижку до 20% на матеріали;
  • продумаємо розташування шаф, полиць та інших деталей, щоб вам було комфортно. 

 

Не боїмося навіть найскладніших конструкцій. За бажання, додамо карго, висувні системи, додаткові відсіки, ящики, газ ліфти, підйомні механізми для навісних шаф. Телефонуйте нашим менеджерам, обговоримо ваш бездоганний проект.