Тумба під телевізор на замовлення

Виготовлено через Віяр

45.

Тумба під телевізор 1D-3S Білий-Дуб Сонома

Тумба під телевізор 1D-3S Білий-Дуб Сонома від компанії МагМебель. Дана модель зроблена на виробницт..
Виготовлено через Віяр

45.

Тумба під телевізор 2D - Білий

Тумба під телевізор 2D - Білий від компанії МагМебель. Дана модель зроблена на виробництві Віяр.При ..
Виготовлено через Віяр

45.

Тумба під телевізор 2s 2d b

Тумба під телевізор 2s 2d b від компанії МагМебель. Дана модель зроблена на виробництві Віяр.При виг..
Виготовлено через Віяр

45.

Тумба під телевізор 3D - TV3

Тумба під телевізор 3D - TV3 від компанії МагМебель. Дана модель зроблена на виробництві Віяр.При ви..
Виготовлено через Віяр

45.

Тумба під телевізор 4S - push ap

Тумба під телевізор 4S - push ap від компанії МагМебель. Дана модель зроблена на виробництві Віяр.Пр..
Виготовлено через Віяр

45.

Тумба під телевізор D 3025 MX - U 8681 MX

Тумба під телевізор D 3025 MX - U 8681 MX від компанії МагМебель. Дана модель зроблена на виробництв..
Виготовлено через Віяр

45.

Тумба під телевізор SH4-P

Тумба під телевізор SH4-P від компанії МагМебель. Дана модель зроблена на виробництві Віяр.При вигот..
Виготовлено через Віяр

45.

Тумба під телевізор WS-1P

Тумба під телевізор WS-1P від компанії МагМебель. Дана модель зроблена на виробництві Віяр.При вигот..
Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)

Хороший фільм, захоплюючий матч, концерт улюбленої групи - є багато можливостей посидіти перед телевізором з сім'єю і друзями! Для комфорту перегляду телевізора і збереження обладнання важливо правильно спроектувати тумбу під телевізор.

При виготовленні підходящої меблевої тумби під телевізор в першу чергу потрібно звернути увагу на її гранично допустиме навантаження. Це особливо важливо з точки зору безпеки знаходиться на ньому обладнання. Це тому, що маленькі 21-дюймові телевізори мають різні габарити і вага і різні - телевізори з діагоналлю екрана 60 дюймів. Компанія МагМебель пропонує виготовити тумбу ТВ на замовлення, яка може витримувати навантаження навіть дуже великих телевізорів. У нашому каталозі ви можете знайти як невеликі мультимедійні полки, так і більші комоди, які вміщують обладнання великих розмірів, а також додатково маскують величезна кількість кабелів і можуть служити додатковим місцем для зберігання.

Тумба під ТВ для залу з полками

Сучасні тумби під телевізор проектуються таким чином, щоб вмістити якомога більше електронних пристроїв в кожному будинку з максимальною економією місця. Людям, у яких їх немає, підійде, звичайно, підставка під телевізор, але якщо ви також щодня користуєтеся цифровою ТВ-приставкою, ігровою приставкою або DVD-плеєром, варто виготовити таку модель тумби під ТВ, яка має відповідну кількість полиць, встановлених під стільницею. Це дозволить безпечно зберігати пристрої в одному місці і організовувати порядок в ситуації, коли ми маємо справу з непривабливим пучком кабелів.

Тумба для телевізора в вітальню - універсальна меблі

Звичайно, тумбу під телевізор можна використовувати і для інших цілей, особливо якщо в ній є закриті полиці або ящики. Таке рішення особливо оцінять власники невеликих віталень, де немає місця традиційного книжкової шафи або комода. Отже, закриті тумби під ТВ добре зарекомендували себе як меблі для зберігання колекцій CD або DVD, постільної білизни, рушників і навіть посуду. У наш час функціональність меблів і можливість її зберігання важливі для всіх, тому поєднання тумби під ТВ з функцією невеликого комода може стати прекрасним рішенням. Наші фахівці запропонують ряд опцій і конфігурацій шаф, тому ви можете легко адаптувати їх до своїх потреб!

Комоди під телевізор в стилі

Функціональність - це одна проблема. Другий, не менш важливий - це дизайн даного предмету меблів, який повинен гармоніювати із загальним дизайном інтер'єру. Каталог компанії МагМебель включає в себе безліч моделей: від сучасних, оснащених естетичним світлодіодним освітленням, до моделей класичної форми в кольорах натурального дерева, до вінтажного, яка ідеально впишеться в інтер'єри минулих років. Всі вони відрізняються високою якістю і ретельної обробкою. Тумби під телевізор, проектовані нашими конструкторами, похвалитися різноманітною гамою кольорів, тому їх можна легко поєднувати з меблями та обладнанням, що вже знаходяться в кімнаті.

Як бачите, вибір тумби під телевізор - важливий процес, що складається з безлічі елементів, важливих з точки зору використання продукту. Естетичні і функціональні цінності, а також параметри є складовими задоволення і симпатії користувача до меблів.