Про компанию

Ласкаво просимо до нашого онлайн сервіс мебляра!

Магмеблі - це невелика команда професіоналів у сфері меблевих послуг. Наша мета прозорі та вигідні умови для реалізації ваших ідей.

Починаючи з 2004 року наша діяльність була спрямована на складання та монтаж готових корпусних меблів, у чому успішно себе зарекомендували, а в 2006 році дізнались про молоду, що тоді розвивається, Віяр, яка реалізувала і надавала послуги з обробки меблевих матеріалів. Зацікавившись послугами компанії поступово перебували себе у ролі конструктора, збирача меблів.

Спочатку було складно зрозуміти принцип роботи, але ми не сдавались і саморозвивалися. Вивчали матеріали та їх застосування, способи кріплення та монтажу меблевої фурнітури та за досить великий період часу нам вдалося напрацювати величезну базу знань у правильній побудові простих та складних меблевих конструкцій.

Мало придумати дизайн і розташування нутрощів, в процесі з'являється багато нюансів, який кріплення використовувати, в яких точках його розташувати, не пропустити момент складання, адже неправильно розташований кріплення може не дати з'єднатися деталям. З роками ми усвідомили всі помилки та недоліки.

На сьогоднішній день ми сміливо можемо говорити про професіоналізм. До своєї роботи належимо порядно, дотримуємося термінів виконання замовлення. Ціни на свої послуги фіксуємо та в процесі зайвого не додаємо.

Замовляючи послуги в нашій компанії, можете бути впевнені, що вам не доведеться хвилюватись і телефонувати до нас тижнями.

Перелік наших послуг:

  • Вимірювання меблів;
  • Дизайн-проект, малюнок у 3D;
  • Послуги конструктора - креслення, схеми збирання;
  • Ремонт меблів - заміна механізмів, фурнітури, стільниці, фасадів, окремих елементів;
  • Складання, монтаж меблів.